Bilgisayar Kontrollü (Scada Kontrol) Eğitim Deney Setleri

14 Teknik alanda yaklaşık 4.000 farklı Eğitim ve Araştırma Birimi tasarladık ve üretiyoruz.

EDIBON, 1988'den beri yaklaşık 1.500 SCADA ünitesi tasarladı ve her yıl gelişiyor. EDIBON birimlerinin çoğu SCADA teknolojisini kullanır ve proses SCADA'yı kabul ettiğinde.

SCADA kullanan tüm EDIBON Eğitim ve Araştırma birimleri, müşteri tarafından çok daha fazla uygulama yaparak ve farklı alanlardaki bilgiyi artırarak herhangi bir zamanda aşağıdaki şekilde genişletilebilir:

PLC - PLC Endüstriyel Proses Kontrolü (SCADA kullanan Eğitim ve Araştırma EDIBON Üniteleri için 1.000 PLC kontrol ünitesi mevcuttur.

SCADA + PLC, piyasada bulunan en karmaşık ve Gerçek Endüstriyel Sistemdir. Fabrikalarda, nihai ürünleri üretme süreçlerinin çoğu, tekrar eden görevlerden oluşur. Genel olarak bu süreçler temelde 3 kısımdan oluşur: bilgiyi almak için sensörler, süreç üzerinde hareket edebilmek için aktüatörler ve bilgiyi işlemek için kontrolörler. Bu tekrarlayan işlemler PLC'ler tarafından yapılır.

FSS - Hata Simülasyon Sistemi (1.000 Hata Simülasyon birimi (yazılım) mevcuttur.)

Bu yazılım, öğrencilerin ON / OFF hataları ve SCADA hataları ve PID Kontrolü ile ilgili hataları bulmalarını sağlar.

ECR - NI CompactRIO ile EDIBON Endüstriyel Modüler Sistem

Endüstri 4.0, nesnelerin interneti, izleme ve kontrol uygulamaları için idealdir.

CompactRIO, SCADA kullanan TÜM EDIBON üniteleriyle çalışabilir.

EDIBON birimleri ile programlamaya pratik bir şekilde giriş Mühendislik Ar-Ge alanında LabVIEW ™ kullanarak gerçek donanım ile geliştirme ortamı.

PLCHMI - IIoT yerel / uzaktan Kontrol ve HMI ile İzleme

PLC'ler, birçok uygulamada, endüstriyel süreci yerel olarak izlemek ve kontrol etmek amacıyla HMI (İnsan Makine Arayüzü) ile birlikte sağlanır.

ELK - EDIBON Yazılım Geliştirme KİTİ, NI LabVIEW ™ Destekli

1.000 birim (yazılım paketleri) mevcuttur.

EMAK - EDIBON Matlab Kiti

EDIBON MATLAB® Kit, "EMAK", EDIBON TEKNİK ÖĞRETİM EKİPMANI ile birlikte isteğe bağlı olarak sunulan, MATLAB® ve Simulink® ortamına dayalı bir yazılım paketidir.

Bu yazılımların EDIBON UNITS ile kombinasyonu, gerçek sistemlerin incelenmesi, analizi, yorumlanması ve modellenmesi açısından en güçlü öğrenme araçlarından biri ile sonuçlanır.

ESN - EDIBON Scada-Net

Tüm EDIBON SCADA'lar yerel bir ağ aracılığıyla birbirine bağlıdır, tüm öğrencilerin bilgisayarları birbirine bağlıdır ve birçok öğrencinin aynı anda ve aynı yerde (Sınıf - Laboratuvar) çalışmasına olanak tanır.

ECL - EDIBON Cloud Eğitimi

ECL, bir veya birkaç EDIBON Eğitim ve Araştırma Ünitesinin başka bir yerden bir veya birkaç öğrenci tarafından çalıştırılmasına izin verir. Öğrenciler pratik alıştırmaları üç olası yerden gerçekleştirebilirler:

Başka bir laboratuvardan .

Şahsi Evlerinden

Cep telefonlarından.

ICAI - Etkileşimli Bilgisayar Destekli Eğitim Yazılım Sistemi

1.500 birim (yazılım paketleri) mevcuttur.

EMSK - Devreler Simülasyonu için EDIBON Geliştirme Kiti, NI LabVIEW ™ Destekli

MSAC - Modüler Sistem için veri Toplama Ve Kontrol